>

FİLİZ MAKİNA'dan Merhaba;

İşletmemiz İnsan kaynağının sürdürülebilir büyümenin en önemli unsurlarından biri olduğuna inanır ve bu doğrultuda çalışanların özlük haklarının tam ve doğru şekilde kullanılmasını garanti altına alır. Personeline, ayrımcı olmayan bir yaklaşımla, güvenli ve sağlıklı bir çalışma ortamı taahhüt eder.

Filiz Makina, tüm çalışanlarının insan onuruna uygun, sağlıklı ve güvenli bir ortamda çalışma hakkı olduğuna samimi olarak inanır. Kurum içinde çalışanlar arasında ayırım yapılmasına müsaade etmez.

Filiz Makina, çağdaş standartlara uygun hareket etmelerini sağlamak amacı ile başta tedarikçileri olmak üzere, tüm ilişki içinde olduğu kuruluşları olumlu yönde etkilemeye çalışır. Türkiye’nin sahip olduğu gelenek ve kültüre duyarlı davranır. Tüm yasal düzenlemelere uygun hareket eder.

Çalışanları için, bireysel ve mesleki gelişime yönelik eğitim programları düzenler, performans yönetim sistemi ve kariyer planı uygulamalarını gerçekleştirir.

Sizde Filiz Makina Ailesi'ne katılmak isterseniz yapmanız gereken tek işlem resimli ve detaylı bir cv bilginizi   Bu e-Posta adresi istenmeyen posta engelleyicileri tarafından korunuyor. Görüntülemek için JavaScript etkinleştirilmelidir. adresimize iletmenizdir. Göndereceğiniz CV bilgileri gizli tutulacak ve Şirketimiz bünyesinde iş alımlarında mutlaka sizlere geri dönüş yapılacaktır.

FİLİZ MAKİNA SANAYİ TİCARET LTD.ŞTİ.

© 2017 Filiz Makina Ltd.Şti.. All Rights Reserved. Designed By CYD Business TR v30